Služby

Grafika, design

kompletní reklamní koncepce, návrhy řešení, grafické a DTP služby s návazností na výrobní program …

Foto

využití vlastní fototechniky při zajištění snímků do katalogů, inzerátů a dalších specifických zakázek, pro náhledy realizací, dokumentaci a podkladů pro další tisk a použití…

Sigmaking – řezaná grafika

realizace originálních nebo zákaznických návrhů na vlastních zařízeních, polep všech prvků a nosičů, které se v dnešní době k těmto účelům využívají – vývěsní firemní štíty, venkovní i vnitřní poutače, stojky různých typů a velikostí, všechny typy automobilů a dopravních prostředků vč. reklamních plachet (bannerů), výstavní stánky, expozice…

Velkoplošný digitální tisk

šestibarevný tiskový stroj Mutoh Rockhopper používá špičkové ekosolvetní barvy a s fotografickým rozlišením tisku je vhodný pro exteriérové i interiérové produkce neomezené velikosti na mnoho druhů materiálů (fotopapír, billboardový papír, fólie, banner, vlajkovinu…). Tisky se dále mohou zpracovávat (laminovat, aplikovat na desky, auta, sklo apod.).

Velkoplošná laminace

laminovací stroj zalaminuje a ochrání veškeré tisky, plakáty, fotografie s možností výběru několika druhů laminovacích fólií ( UV, lesklá, matná ). Šířka laminace 120 cm.

Laminace

pro ochranu a dlouhodobou trvanlivost je možné laminovat dokumenty, karty, průkazy, fotografie atd. Laminace může být jednostranná nebo oboustranná různé tloušťky a provedení (s okraji, na spad apod.) do formátu A3.

Termovazba

kvalitní knižní termovazba do šíře 3 cm vhodná pro brožury, knihy, dokumenty atd.

Transparenty, vlajky

vlajky a bannery jakékoliv velikosti, způsobu uchycení a v jakémkoliv barevném provedení z polyester. vlajkoviny mají dlouhodobou stálost a pevnost.

Orientační systémy

exteriérové i interiérové orientační systémy, pro budovy, ukazatele i plochy, s variabilními a měnitelnými systémy v různých provedeních splňující individuální nároky i požadavky.

Aranžování

aranže výloh, výstavních stánků včetně zajištění všech příslušných výstavních prvků, kubusů, dekorací, květin, tapet atd.

Reklamní předměty, tašky, kalendáře

vybrané reklamní předměty s firemním potiskem vhodné pro firemní promotion, reklamní soutěže, věrnostní programy i pozornosti pro zákazníky